SPOLU sme vyzbierali 17 000 podpisov – najrýchlejšie v slovenskej histórii

Keď sme 17. novembra odštartovali zber podpisov na vznik novej politickej strany SPOLU – občianska demokracia, boli sme pripravení ísť do toho s maximálnym nasadením a interným cieľom získať do Vianoc 15 000 podpisov. Vzhľadom na prichádzajúcu zimu a čoraz kratšie dni to bol aj tak pomerne náročný cieľ, výsledok ma však neuveriteľne potešil.

spolu

Vďaka veľkému nasadeniu a nadšeniu ľudí z celého Slovenska (stovky dobrovoľníkov zbierali podpisy od Michaloviec po Námestovo, od Bratislavy po Bardejov) sa nám za 3 týždne podarilo zozbierať neuveriteľných 17 000 podpisov a ich počet stále rastie, keďže naďalej každý deň poštou prichádzajú ďalšie hárky. Približne 14 500 popisov sa podarilo vyzbierať našim regionálnym predstaviteľom, zvyšné podpisy nám zasielali aktívni sympatizanti, ktorí sa rozhodli zbierať samostatne. Pokiaľ viem, ide o najrýchlejší a najúspešnejší vznik politickej strany na Slovensku a takéto bude SPOLU – činy namiesto rečí, spoločne a po celom Slovensku.

Chceme sa srdečne poďakovať všetkým občanom, ktorí svojím podpisom podporili vznik novej strany SPOLU a obrovská vďaka patrí aj našim dobrovoľníkom po celom Slovensku, ktorí venovali zberu mnoho osobného času a energie. Nie je jednoduché stáť vo vlastnom meste na ulici a postaviť sa za vznikajúcu stranu, najmä dnes, keď voči politike prevláda medzi ľuďmi veľký odpor.

Pridajte sa k nám aj vy a staňte sa členmi SPOLU – občianska demokracia. Členskú prihlášku môžete vyplniť tu: https://stranaspolu.sk/join

dalismetospolu

Uverejnené v články, Nezaradené