Hľadá sa event manager do tímu Mira Beblavého

Koho hľadáme?

Akčný typ, ktorý nemá problém okrem seba zmanažovať aj svojho poslanca a aktivity pre celý poslanecký klub. Dostatočne kreatívny na tvorbu a organizáciu eventov. Asistent musí byť veľmi samostatný, proaktívny a zodpovedný. Okrem toho nebojácny typ človeka, ktorý nemá problém s komunikáciou a nadväzovaním vzťahov s ľuďmi. Odolnosť voči stresu je v našom teame nevyhnutná, keďže sa pracuje na niekoľkých úlohách naraz. Byť dobrým kolegom a teamovým hráčom by malo byť samozrejmosťou. Znalosť angličtiny minimálne na úrovni B2.

Formálne ide o prácu poslaneckého asistenta na trojštvrtinový až celý uväzok, hodí sa najmä pre študentov vyšších ročníkov vysokej školy. Práca asistenta poslanca NR SR je na živnosť, mesačná odmena vo výške 900-1200 eur podľa rozsahu úväzku.

Náplň práce

  • príprava a organizácia eventov (diskusií, stretnutí a iných podujatí)
  • organizácia výjazdov a aktívna účasť na nich
  • príprava a organizovanie pracovného programu poslanca
  • komunikácia s komunitou ľudí
  • zabezpečenie základných administratívnych prác pre poslanca

Vaše CV a motivačný list zasielajte do 31.8.2017 na adresu: kontakt@vmojommene.sk

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Čo hovorí doterajšia asistentka Gretka Pavlovová

“Takých prác ako je práca u Mira Beblavého je málo. Vďaka nej som si uvedomila, že politika nemusí byť fuj, pokiaľ pracuješ pre čestných ľudí, ktorí sú nie len fajn, ale sú aj kamoši. Predstava nudnej práce v kancelárií sa hneď zmenila, ako som každý deň riešila kopu nových úloch, o ktorých som mohla sama rozhodovať a vymýšľať ich. Zodpovednosť som mala veľkú, veď ale to je na tom to super!:) Okrem toho som za pár mesiacov mala možnosť precestovať Slovensko a spoznať kopu šikovných ľudí, ktorí to myslia so Slovenskom dobre. A to je mega pocit, pracovať s ľuďmi, ktorí sa snažia zlepšiť životy nám ostatným a byť účastníkom veľkej zmeny :)”

Asistenti

Uverejnené v články Označené s: , , ,